PREMIUM INTER PARES - PREMIUM WŚRÓD RÓWNYCH

Coś o nas

„PREMIUM INTER PARES” – Premium Wśród Równych.

Jesteśmy grupą firm działających w kilku Państwach w zakresie kupna/ sprzedaży, magazynowania i dostawy towarów.

Główna siedziby firmy znajduje się w m. Słubice, Polska – na polsko-niemieckiej granice, co skutkuje obfitą współpracą z Niemcami.

Podstawowe kraje w których działamy to: Polska, Niemcy, Ukraina, Rosja i UE.

Zajmujemy się całą dokumentacją związaną z importem/eksportem towarów.

Mamy dostęp do Baz Danych, które na rynku Polskim nie są dostępne. Zawierają kompletne informacje o wszystkich kontrahentach i obrocie towarów w UE, UKR i RU.

Zapraszamy do współpracy producentów, a tak że importerów i eksporterów.
Z nami  macie Państwo możliwość kupić taniej i zaoszczędzić, albo sprzedawać więcej i zyskiwać.

Zapraszamy do współpracy!

Historia wkrótce

Nasza historia sukcesu jest długa. Zawsze zajmowaliśmy się handlem międzynarodowym i doradztwem w prowadzeniu i założeniu firm.

2009 r. – początki w handlu międzynarodowym (sprzedaż hurtowa części samochodowych z UE do Rosji)

2011 r. – założenie firmy pod nazwą „Premium Inter Pares” Sp. z o.o.,  początek sprzedaży EuroPalet i drewna (świerk, sosna, dąb) importując towar z Ukrainy, z następną odsprzedażą dla kontrahentów z  Niemiec, Słowacji i Polski.

2013 r. – delegacja, podpisanie umowy z elewatorem na Ukrainie, otrzymanie pozwolenia na obrót zbożami w Agencji Rynku Rolnego, otrzymanie kwot na wwóz zbóż do UE, import  i sprzedaż zbóż Polskim kontrahentom – zapewniając najlepszą cenę.

2015 r. – podjęcie współpracy z rosyjskimi fabrykami w zakresie uczestnictwa w ich przetargach dot. dostawy Automatyki Przemysłowej. Odnajdywanie, skup i eksport Automatyki przemysłowej z UE do państw Rosji.

2015 r. – z powodu wcześniejszego odejścia wspólnika z firmy „Premium Inter Pares”  Sp. z o.o., spółka zaprzestała swoją dzałalność

2015r. – na potrzeby handlu Automatyką Przemysłową zostałą założona nowa firma „EuroPlus Sp. z o.o.”  z kapitałem zakładowym 100 000 zł.

2016r. – w dziedzinie doradztwa na naszym koncie znajdowało się ponad 30 firm założonych dla naszych klientów w Polsce, Ukrainie i Niemczech.

2016 r. – na rynku lokalnym został założony warsztat samochodowy „AutoService Pit-Stop” z łączną liczbą pracowników – ponad 10 osób.

2016 r. –  na potrzeby warsztatu została założona nowa firma „A Plus Sp. z o.o.”

2018 r. – skradziono nam przez Chińczyków naszą stronę internetową z domeną Premium-inpar.com, którą mieliśmy i pozycjonowaliśmy od roku 2011. Reprezentowała ona chińską armaturę i była wyłączniu w języku chińskim

2019 r. – odzyskanie domeny Premium-inpar.com z powrotem, stworzenie nowego designu witryny internetowej.

2020r. – na potrzeby kontynuacji handlu międzynarodowego ogólnego powstała firma „Art Invest” Sp. z o.o.

2020r. – nabycie na rynku lokalnym salonu usługowego – Salon kosmetyczno-fryzjerski „Butterfly”

Powyżej wyodrębniliśmy najważniejsze dziedziny naszej działalności. W międzyczasie cały czas mieliśmy firmę w Niemczech i na Ukrainie i zajmowaliśmy się sprzedażą i kupnem z różnych chwilowych i stałych ofert naszych partnerów biznesowych, do grona których zachęcamy dołączyć i Ciebie.

 

Firmy Premium Inter Pares Grup

Obecnie do Premium Inter Pares Grup przynależą takie firmy:

 1. ART INVEST SP. Z O.O. z siedzibą w Słubicach, Polska
 2. EUROPLUS SP. Z O.O. z siedzibą w Słubicach, Polska
 3. LLC INDUSTRIAL MARKING TECHNOLOGIES, z siedzibą w Kijowie, Ukraina
 4. CONSULT GmbH, z siedzibą w Berlnie, Niemcy.

Nasze doświadzcenie

Nasze doświadczenie odzwierciedla się w historii naszej działalności z której wynika, iż prowadzimy działalność handlową głownie na terytorium Polski, Niemiec, Ukrainy i Rosji. W miarę potrzeby chętnie podejmujemy się współpracy i z innymi Państwami.

Załatwiamy wszystkie sprawy związane z dokumentacją celną, i skarbową w tych Państwach, jako również możemy otrzymywać różnego rodzaju pozwolenia dot. wwozu/wywozu i obrotu potrzebnym Towarem.

Dostawa naszych towarów odbywa się kilka razy na miesiąc, więc zawsze istnieje możliwość konsolidacji Towaru nawet w najmniejszych pojedynczych partiach.

Posiadanie siedzib w Polsce, Niemczech I Ukrainie pozwala na magazynowanie Towaru, lub podalszą odsprzedaż detaliczną wwiezionej hurtowej dostawy.

Zachęcamy do współpracy właśnie Ciebie, a przekonasz się, iż nasze doświadczenie zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby.

 

 

Zaoszczędzony % przy nabyciu Towarów przez nas

 • Ceny z nami
 • Ceny pierwotne

87% - to procent zgłoszeń w których pomogliśmy zwiększyć zysk

Import/Eksport - Zakup i sprzedaż Waszych towarów

 • Towary zaopatrzenia dla fabryk
 • Surowce i zborza
 • Elektronika
 • Różny sprzęt
 • Inne